Galeria konkursowa Wygraj wycieczkę do Azji

Galeria konkursowa Wygraj wycieczkę do Azji

W dniach 15.01-11.02.2020 razem ze sklepem internetowym Frisco.pl i biurem podróży Itaka przeprowadziliśmy konkurs „Wygraj wycieczkę do Azji”. Nagrodę główną stanowił voucher na wycieczkę do Azji o wartości 10 000 zł. Dodatkowo na najlepszych uczestników konkursu czekało 12 zestawów upominkowych od House of Asia i Itaka o wartości 250 zł oraz 1000 książek kucharskich pt. „Azjatyckie Inspiracje”.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było kupienie we Frisco.pl produktów House of Asia za min. 50 zł. Następnie należało wykonać zadanie konkursowe polegające na przyrządzeniu z użyciem dowolnego produktu House of Asia dania azjatyckiego dla bliskiej osoby i wysłaniu jego zdjęcia w formularzu zgłoszeniowym.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Nadesłane przez uczestników prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i potwierdziły tezę, że mamy coraz więcej miłośników kuchni azjatyckiej w Polsce! Poniżej przedstawiamy galerię nadesłanych prac konkursowych. Są naprawdę imponujące. Zobaczcie sami.

Wróć do poprzedniej strony

Oceń, aby doradzić innym!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił przepisu.

PRODUKTY POWIĄZANE

 

PRZEPISY

 

NASZE MARKI