Zwycięzca Wielkiej Loterii Chiński Nowy Rok 2022 House of Asia

Wielka Loteria House of Asia już za nami!

Akcja obchodów Chińskiego Nowego Roku to już wieloletnia tradycja. Na przełomie stycznia i lutego w hipermarketach i sieciach dyskontów całej Polsce pojawiły się kolorowe ekspozycje i pokazy gotowania na żywo. Klienci mogli nie tylko spróbować specjałów kuchni azjatyckiej, ale też zobaczyć jak przyrządzić je samemu w domu. A wszystko w wyjątkowej scenerii pełnej smoków i lampionów.

Chiński Nowy Rok zdjęcia ekspozycji Paletowej House of Asia

Na tym jednak nie koniec atrakcji dla naszych konsumentów. Tym razem miłośnicy orientalnych smaków mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród w Wielkiej Loterii House od Asia. Jej rozpoczęcie wsparte było kampanią reklamową. Działania widoczne były nie tylko w punktach sprzedaży, ale też w Internecie. Kampania digitalowa obejmowała stronę internetową marki, Facebook, Instagram i YouTube. Ponadto jeden z naszych billboardów można było zobaczyć przy Rondzie ONZ, w samym centrum Warszawy.

Weź udział w Wielkiej Loterii House of Asia

Na zgłoszenia czekaliśmy od 17.01 do 7.03.2022. Aby wziąć udział w loterii wystarczyło zakupić dowolny produkt House of Asia i zarejestrować dowód zakupu. Ilość zgłoszeń pozytywnie nas zaskoczyła, ale udało się wyłonić zwycięzców.

Nagrodą główną był bon wakacyjny na wakacje marzeń o wartości 20 000 PLN od wakacje.pl. W poniedziałek 21 marca trafił on w ręce Pana Wojciecha z Trójmiasta. Zapytaliśmy zwycięzcę jaka jest jego recepta na sukces.

– Warto patrzeć na aktualne promocje w sklepach. Moją uwagę zwróciło mleczko kokosowe o niskiej zawartości tłuszczu oraz informacje na temat loterii. Zakupiłem produkt, zachowałem paragon i wygrałem! – opowiada Pan Wojciech. Jak się okazuje naszemu zwycięzcy w loterii pomogła także życiowa dewiza.  – Przede wszystkim warto być dobrym człowiekiem, ponieważ dobro zawsze do nas powróci – dodaje Pan Wojciech.

Bon wakacyjny to nie jedyna nagroda w loterii. Do zwycięzców powędrowało także:

✔️ 10 robotów kuchennych Companion XL marki TEFAL

✔️ 100 x 100 PLN

✔️ 500 zestawów do sushi

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłych konkursach!

Wszystkie aktualności

PRODUKTY POWIĄZANE

 
Nowość
Bestseller
Makaron Chow Mein 250 g house of asia

Makaron Chow Mein 250 g

Nowość
Bestseller
Sos sojowy jasny 150 ml

Sos sojowy jasny 150ml

Nowość
Bestseller
Sos sojowy ciemny 150 ml House of Asia

Sos sojowy ciemny 150ml

Nowość
Bestseller
Grzyby Shiitake w zalewie 284g House of Asia

Grzyby Shiitake w zalewie 284g

Nowość
Bestseller
Sos z grzybów Shiitake 50g House of Asia

Sos z grzybów Shiitake 50g

Nowość
Bestseller
Grzyby Mun suszone całe 50g House of Asia

Grzyby Mun całe 50g

PRZEPISY

 

NASZE MARKI