Konkurs wygraj robot kuchenny i-Companion XL Tefal House of Asia

Konkurs wygraj robot kuchenny i-Companion XL Tefal

Jeśli jesteś fanem kuchni i kultury azjatyckiej, to na pewno wiesz, że już za kilkanaście dni odbędzie się jedno z najważniejszych świąt dla tamtejszego regionu – Chiński Nowy Rok, zwany także Świętem Wiosny. Tegorocznie patronować ma mu bawół – symbol sumiennej pracy, ale i dobrotliwości. Święto to rokrocznie obchodzone jest bardzo hucznie. Słynne są na całym świecie korowody osób niosących wyobrażenie smoka i widowiska taneczne zwane “tańcem lwów”.

Z tej okazji, abyście mogli razem z nami i mieszkańcami Państwa Środka jeszcze bardziej poczuć ten klimat przygotowaliśmy razem z Frisco.pl Konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody.

Jak wygrać ?

  1. Wejdź na stronę konkursową Frisco.pl
  2. Kup dowolne produkty oznaczone naklejką „House of Asia” za min. 30 zł na frisco.pl
  3. Odpowiedz na pytanie: Bez którego produktu House of Asia nie wyobrażasz sobie azjatyckiego dania i dlaczego? Odpowiedź wyślij w terminie 13.01-09.02.2021. Wysyłając zgłoszenie co tydzień masz szansę na wygranie zestawów produktowych, a na zakończenie konkursu – nagrody głównej.

Jakie nagrody na Was czekają?

Tefal i-Companion XL

Jeśli lubisz gotować, to jest to coś dla Ciebie! Nagrodą główną jest robot kuchenny Tefal i-Companion XL. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób możesz gotować, smażyć, piec, odgrzewać lub gotować na parze. Nagroda główna zostanie przyznana 5 osobom, które prześlą najlepsze zgłoszenia konkursowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta Tefal https://kompansmaku.pl/

Wygraj nagrodę tygodniową

Co tydzień zdobądź 1 z 12 zestawów produktowych od House of Asia, każdy o wartości 150 zł. W każdym z 4 tygodni konkursowych nagrodzimy 3 najlepsze zgłoszenia.

Odbierz zestaw pałeczek  za 1 grosz  

Zainspiruj się azjatyckimi smakami z nasza nagrodą gwarantowaną! Odbierz zestaw 4 pałeczek w etui za 1 gr. przy zakupie dowolnych produktów House of Asia za min. 30 zł. Liczba pałeczek jest ograniczona i wynosi 1 000 szt.

Wróć do poprzedniej strony

Oceń, aby doradzić innym!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia: 4 / 5. Ilość głosów: 4

Jeszcze nikt nie ocenił przepisu.

PRODUKTY POWIĄZANE

 
Nowość
Bestseller
Makaron Chow Mein 250g House of Asia

Makaron Chow Mein 250g

Nowość
Bestseller
Makaron Mie 250g House of Asia

Makaron Mie 250g

Nowość
Bestseller
Sos sojowy jasny 150ml House of Asia

Sos sojowy jasny 150ml

Nowość
Bestseller
Sos sojowy ciemny 150 ml House of Asia

Sos sojowy ciemny 150ml

Nowość
Bestseller
Grzyby Mun krojone 30g House of Asia

Grzyby Mun krojone 30g

NASZE MARKI