Tasteaway i House of Asia – co nas łączy?

Współpraca z Łukaszem i Natalią z Tasteaway to smaczna przygoda, która zaczęła się od wyjazdu do Tajlandii, ale może od początku – kim są Natalia i Łukasz?  Czy powinniśmy pisać, że prowadzą najchętniej czytany blog kulinarno – podróżniczy i pokazują, że z dwójką dzieci można jeździć w dalekie zakątki Azji i że są bardzo pozytywnymi ludzi, którzy uwielbiają dobrze jeść? Przecież skoro to najpopularniejszy blog w swojej kategorii w Polsce to na pewno to wszystko wiecie.:) Jeśli jakimś cudem nie znacie ich bloga, wejdźcie na stronę –  www.tasteaway.pl

Jak zaczęła się nasza współpraca? Wysłaliśmy Natalię i Łukasza do Tajlandii! Wylądowali w Bangkoku, a ich głównym zadaniem było jedzenie… Mieli poszukać najlepszego Pad Thaia i zdać relację jakie są ich wnioski. Czy się udało? Sprawdźcie sami Bangkok – najsłynniejszy pad thai i 7 innych pysznych miejsc.

Ich przygoda w Bangkoku to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Po ich powrocie zorganizowaliśmy spotkanie. Wiemy, że lubią jeść, ale nigdy nie wykazywali zapędów do gotowania. Postanowiliśmy ich zachęcić, żeby jednak spróbowali. Czy nauczyli się przygotowywać potrawy kuchni tajskiej? Czy dowiedzieli się czegoś nowego? To też opisali, a my już więcej nie zdradzamy – Kilka tajskich przepisów od kogoś, kto o kuchni azjatyckiej wie chyba wszystko!

Po naszym spotkaniu zastanawialiśmy się czy kiedyś powtórzą przepisy, czy odważą się zrobić tajskie sami w domu. Podjęli wyzwanie. Jak wyszło? – Najlepsze tajskie potrawy u Ciebie w domu.

Gdybyście mieli ochotę na więcej tajskich i azjatyckich smaków zajrzyjcie do naszych Przepisów

 

Wróć do poprzedniej strony

Oceń, aby doradzić innym!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił przepisu.

PRODUKTY POWIĄZANE

 

PRZEPISY

 

NASZE MARKI