Horoskop chiński 2021 – Rok Bawoła

Jakie zmiany czekają nas w najbliższym roku? Komu będzie sprzyjać szczęście? Odpowiedź znajdziecie w chińskim horoskopie na 2021 rok. Oto astroprognoza dla poszczególnych znaków zodiaku chińskiego. Przed nami rok bawołu!

Zgodnie z chińską astrologią 12 znaków zodiaku zmienia się nie co miesiąc, a co rok. Chiński nowy rok ma ruchomą datę zależną od kalendarza księżycowego. Wynika z niego, że dokładnie 12 lutego 2021 roku o godz. 16.55 rozpocznie się rok bawołu. Zatem przez kolejne miesiące bawół w żywiole metalu będzie wpływał na to, co spotka pozostałe znaki zodiaku. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, którym ze zwierząt chińskiego zodiaku jesteś, skorzystaj z kalkulatora.


 

Czas poznać swoją chińską przepowiednię na 2021 rok. Dla wszystkich znaków będzie to okres wielu zmian, odkrywania nowych umiejętności, zwłaszcza w dziedzinie technologii, oraz kierowania większej uwagi na sprawy naszej planety. Bawół wyróżnia się swoją niezłomnością, spokojem, siłą, potrafi ciężko pracować. Zgodnie z chińskim horoskopem w roku bawołu te cechy będą rzutowały na wszystkie znaki zodiaku.

Horoskop Chiński szczur House of AsiaSzczur (shu) 
Szczęście będzie ci sprzyjać, zwłaszcza w miłości. Czeka cię dużo pozytywnych zmian i miłych doświadczeń w życiu prywatnym. Jeśli idziesz przez życie w pojedynkę, nie będziesz narzekać na brak powodzenia i znajdziesz swoją bratnią duszę. Jeśli jesteś w związku, to będzie wasz „miodowy” rok. Przed wami dobry czas na zawarcie związku małżeńskiego, powiększenie rodziny. W pracy pojawią się ambitne cele i nowe ścieżki rozwoju. Wybierz tę, która nie będzie wprowadzała znaczących zmian w życiu prywatnym, choć zawodowo będzie dużo trudniejszym wyzwaniem.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak Kung Pao z sosem Hoisin

Horoskop Chiński bawół House of AsiaBawół (niu)
To będzie dobry rok o ile postawisz na swoje astrologiczne predyspozycje i nie będziesz rezygnować zbyt wcześnie. W pracy nie musisz bać się wyzwań, bowiem masz w sobie siłę, by pokonać wszelkie trudności i doprowadzić do finalizacji każdego projektu. Pomoże w tym wrodzony spokój, przemyślane decyzje i cierpliwość. Tych cech szukaj w sobie, gdy pojawią się trudności. Doceniaj lojalność innych i uważnie słuchaj ich rad. Pamiętaj, by dość uwagi poświęcać swoim najbliższym, w tym roku mogą potrzebować więcej twojego wsparcia.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron smażony po chińsku z warzywami

Horoskop Chiński tygrys House of AsiaTygrys (hu)
Nie słuchaj dobrych rad, których chętnie udzielać ci będą „życzliwe” osoby. Twoje powodzenie tym razem zależy wyłącznie od ciebie i twoich decyzji. Poświęć trochę więcej czasu na kusy doszkalające, zdobywanie nowych umiejętności. To zaprocentuje! Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Zadbaj też o swoje osobiste sprawy, relacje z rodziną. To dla Tygrysów dobry rok na uporządkowanie życia w związku, a dla singli – dobry czas na znalezienie kogoś bliskiego sercu. Może się okazać, że ten ktoś od dawna był w gronie znajomych osób.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w sosie teriyaki

 

Horoskop Chiński królik House of AsiaKrólik (tu)
Skorzystaj ze swojej wyobraźni i wrażliwości. Doskonale dostrzegasz potrzeby innych i często wiesz, jak im pomóc. Wymyślone przez ciebie rozwiązanie może okazać się rewolucyjne. Zmieni też twoje życie i zmotywuje do dalszej pracy w nowym dla ciebie środowisku. Może to być inna praca lub inny zespół. Dbaj o swoje zdrowie psychiczne, uważaj na silny stres i pamiętaj, że czas silnego napięcia trzeba równoważyć rozluźnieniem, relaksem. Zachowuj tę równowagę, a unikniesz problemów ze zdrowiem, mniej też będzie konfliktów z najbliższymi.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Smażony ryż z warzywami po chińsku

 

Horoskop Chiński smok House of AsiaSmok (long)
Uśmiechnij się, bo przed tobą bardzo udany i pełen sukcesów rok. Będzie obfitował w radosne wydarzenia zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. Doświadczysz życzliwości i wsparcia ludzi wokół. Poczujesz przypływ pozytywnej energii. Wykorzystaj ją dla siebie, ale spraw, by choć trochę poszło dalej w świat. Zrób miłą niespodziankę komuś z rodziny, skontaktuj się z kimś niewidzianym od lat, pomóż komuś z sąsiedztwa lub wesprzyj fundację. Uważaj tylko na nietrafione inwestycje, akurat w kwestii finansów musisz postępować ostrożnie i dokładnie sprawdzać, komu przekazujesz swoje oszczędności.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron Chow Mein z kurczakiem

 

Horoskop Chiński wąż House of AsiaWąż (she) 
Niechętnie słuchasz innych, ale w tym roku pilnie nadstawiaj uszu. Ktoś z bliskiego otoczenia będzie miał dla ciebie dużo cennych podpowiedzi dotyczących kariery oraz relacji w rodzinie. Jeśli z nich skorzystasz, układ planet dodatkowo korzystnie wpłynie na twoje działania i zakończą się one sukcesem. W miłości czeka cię dużo romantycznych uniesień i wyjątkowych chwil we dwoje. Nie daj się tylko ponieść zazdrości, bo nadmierna podejrzliwość negatywnie wpłynie na ten związek. Skup się na swoich uczuciach i zaufaj przeznaczeniu.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron po kantońsku z kurczakiem

 

Horoskop Chiński koń House of AsiaKoń (ma)
Dobrą strategią dla ciebie na najbliższe 12 miesięcy jest współpraca z osobami spod znaku bawołu – macie wiele wspólnego i możecie sobie pomóc. Sprawdź w chińskim horoskopie, kto z twoich znajomych jest „patronem” tego roku. Nie czekaj na uśmiech losu. Zrób listę postanowień i zacznij działać, by je zrealizować. To dobry rok na remont w domu, poszukiwanie lepszej pracy. Jednak pierwszym impulsem musi być twoja decyzja. Czeka cię pomyślny rok w miłości, dlatego nie zabraknie sił i wsparcia bliskiej osoby w działaniach na innych polach. Tylko zrób pierwszy krok!

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak z makaronem Chow Mein w sosie z czarnego pieprzu

 

Horoskop Chiński owca House of AsiaOwca (yang)
Teraz jest czas na to, by posłuchać głosu intuicji. W wielu sprawach to ona podsunie ci najwłaściwsze rozwiązanie. Będzie najlepszym przewodnikiem w życiu zawodowym i prywatnym. Dla niektórych twoje decyzje będą zaskakujące, ale ostatecznie przyznają, że racja była po twojej stronie. Uważaj na zdrowie. Może trochę szwankować. Przyjrzyj się swojej diecie i nie bagatelizuj alarmujących sygnałów, zwłaszcza ze strony przewodu pokarmowego. Wykonaj badania kontrolne i weź pod lupę etykiety produktów w swojej kuchni.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w cieście kokosowym z sosem chili

Horoskop Chiński małpa House of AsiaMałpa (hou)
Lubisz otaczać się ludźmi i spędzać czas w towarzystwie. Twój optymizm i poczucie humoru przyciągają jak magnes. Przed tobą rok pełen ciekawych spotkań i nowych znajomości. Wiele z nich zaowocuje przyjaźnią. Zachowaj czujność na gruncie zawodowym, ponieważ w kręgu współpracowników znajdą się osoby, które będą dokładać ci obowiązków i wykorzystywać twoją uczynność. Trzymaj się swoich zadań i postaw na asertywność. Dzięki temu lepiej wykonasz własną pracę i może to być docenione awansem lub podwyżką. Przeznacz tę kwotę na prezent dla bliskiej osoby. Bardzo czeka na miły gest z twojej strony.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w sosie miodowo-czosnkowym

 

Horoskop Chiński kogut House of AsiaKogut (ji)
Ten rok będzie trudny dla lubiących działać w pojedynkę. Soliści stracą siłę przebicia, a zyskają na znaczeniu wszelkie działania zespołowe. Dołączysz do nich. Pozytywnie zaskoczy cię taka współpraca, ale też wiele nauczy i bezpowrotnie zmieni podejście do ludzi. Nauczysz się uważniej słuchać opinii i inaczej przedstawiać własne argumenty. Doceni to twoja rodzina i zyskasz szansę na poprawę waszych relacji. To będzie jak powrót z dalekiej podróży – pełen wzruszeń, radości, silnej potrzeby bycia razem.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Bao Bao, czyli azjatycka kanapka z kurczakiem Hoisin

 

Horoskop Chiński pies House of AsiaPies (gou)
Przygotuj się na karuzelę sukcesów i porażek. Będą się one przeplatać i sprawią, że ten rok nie będzie należał do łatwych. Pojawi się wiele nowych wyzwań, zaskoczy cię bieg niektórych spraw, ale musisz pamiętać, że po nich nadejdą lepsze dni. Wytrwaj, doceniaj ten czas, gdy wszystko układa się dobrze. Czerp energię z takich chwil, by móc przetrwać te nieco gorsze. Pamiętaj, że masz wokół siebie osoby, które życzą ci jak najlepiej i chętnie pomogą. Nie kryj przed nimi problemów, tylko pozwól najbliższym interweniować, gdy zaistnieje potrzeba.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Wegetariański makaron Chow Mein z grzybami Mun

 

Horoskop Chiński świnia House of AsiaŚwinia (zhu)
Pora wstawić do lodówki szampana, bowiem okazji do toastów będzie sporo w tym roku. Toczące się od lat sprawy wreszcie zakończą sie pomyślnie. Układ planet będzie sprzyjał inwestycjom, kreatywnym projektom. A pomysłów nie zabraknie! Przyjmiesz wiele gratulacji i usłyszysz słowa uznania. By nie spaść z podium, zatrzymuj dla siebie powierzone w zaufaniu informacje. Dyskrecja i oszczędność w słowach przydadzą się też w wielu sytuacjach prywatnych. Uważaj, by nie powiedzieć czegoś, co zniszczy wieloletnią przyjaźń. Dziel się opinią, gdy ktoś o nią sam poprosi.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Zupa z czerwonej soczewicy z mleczkiem kokosowym

 

Wszystkie aktualności

NASZE MARKI