Horoskop Chiński 2022 Rok tygrysa House of Asia

Horoskop chiński 2022 – co przyniesie Ci rok Tygrysa?

Wedle horoskopu chińskiego przed nami rok Tygrysa. Sprawdź, co cię czeka w 2022 roku. Poznaj astroprognozę dla swojego znaku zodiaku chińskiego. Dowiedz się, czy przez kolejnych 12 miesięcy dopisze ci szczęście.

Chiński horoskop obejmuje 12 znaków zodiaku, jednak zmieniają się one co rok, ponieważ bazują na kalendarzu księżycowym. Graniczna data jest ruchoma – przypada na jeden z dni w okresie od końca stycznia do końca lutego. Rok Tygrysa, który będzie miał ogromny wpływ na to, co będzie się działo w życiu osób spod innych znaków zodiaku, rozpocznie się dokładnie 1 lutego 2022 r. i potrwa do 21 stycznia 2023 r. Będzie to okres władania Tygrysa w żywiole wody.

Jeśli nie wiesz, który znak zodiaku chińskiego przypisany jest do twojej daty urodzenia, skorzystaj z naszego kalkulatora.


 

W horoskopie chińskim kończy się właśnie rok Bawołu, a rozpoczyna rok Tygrysa. Bawół to niezłomność, spokój i siła. Tygrysa natomiast wyróżnia odwaga i aktywność. Właśnie te cechy będą wpływały na wszystkie pozostałe znaki zodiaku. W Chińskim roku Tygrysa warto wziąć los w swoje ręce, wybierać działanie zamiast bierności i atakować ambitne cele, ponieważ jest duża szansa, że astrologiczna moc Tygrysa pomoże je zrealizować.

Horoskop Chiński 2022 tygrys House of Asia

TYGRYS (hu)
Twój entuzjazm i wewnętrzna siła będą niczym magnes przyciągać innych ludzi. Zwłaszcza w pracy. Uważnie obracaj się w tym gronie i nie zdradzaj wszystkim swoich pomysłów. Możesz wiele osiągnąć. Jest duża szansa, że w tym roku zdobędziesz długo wyczekiwany awans, ale polegaj tylko na sobie i postępuj zgodnie z własną strategią. Jeśli chodzi o życie prywatne, lato i jesień będą pełne romantycznych chwil. Daj się ponieść emocjom, uczuciom, a nie pożałujesz tej decyzji. Los jest po twojej stronie i wiele niespodzianek, które przyniesie życie, będzie miało pozytywne zakończenie.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron smażony po chińsku z warzywami

Horoskop Chiński 2022 królik House of Asia

KRÓLIK (tu)
Nie wątp w swoje możliwości. Uwierz, że masz dość wewnętrznej siły, by zrealizować liczne postanowienia z noworocznej listy. Nie unikniesz potknięć, ale sukcesów będzie więcej niż porażek, a to one dadzą ci cenne doświadczenie na przyszłość. Nie staraj się za wszelką cenę unikać konfrontacji czy wypowiadania własnych opinii. Nie ustępuj każdemu. Masz prawo do swojego zdania. Zaskoczy cię, ile osób myśli podobnie jak ty. Rozmowa na ten temat może być początkiem nowych przyjaźni. Nie zapominaj też o swoich najbliższych, ktoś z rodziny będzie potrzebował uwagi i wsparcia.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak Kung Pao z sosem Hoisin

Horoskop Chiński 2022 smok House of Asia

SMOK (long)
Dobrze wiesz, jak korzystać z życia. Wiele osób podziwia twoją energię, swobodę, brak dawno wytyczonego planu. To ma swój urok i sprawdza się w przypadku tak kreatywnych osób, jak urodzeni pod znakiem Smoka. W każdej sytuacji znajdujesz jakieś wyjście. Oszczędzisz jednak sobie i bliskim wielu kłopotów, jeśli w tym roku poświęcisz trochę czasu na uporządkowanie spraw finansowych, a także tych związanych z miejscem zamieszkania, inwestycjami. Sztuka improwizacji typowa dla humanistów pomoże ci w relacjach z ludźmi, w przyziemnych sprawach dotyczących dobytku, zdaj się na kogoś o ścisłym umyśle.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w sosie teriyaki

Horoskop Chiński 2022 wąż House of Asia

WĄŻ (she)
Pora przestać rozpamiętywać to, co było. Zacznij myśleć o swojej przyszłości. Masz dobrą intuicję i rzadko się mylisz. Zaufaj swoim przeczuciom i zdecyduj się na krok naprzód. Zmiana stanowiska? Nowa praca? Pojawił się ktoś interesujący w twoim życiu? Myślisz o zalegalizowaniu związku? Każda z tych spraw ruszy do przodu tylko dzięki twojej decyzji. Nie wahaj się! Tym razem twój upór i rozwaga bardzo się przydadzą. Przed tobą dobry rok, w którym będzie mnóstwo pomyślnych wydarzeń i zaskakujących zmian.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Smażony ryż z warzywami po chińsku

Horoskop Chiński 2022 koń House of Asia

KOŃ (ma)
Pamiętaj, że twoja aktywność i energia nie są nieskończone. Przyjaciele oraz znajomi od lat są zafascynowani tym, w ile spraw się angażujesz. To z pewnością motywuje do dalszego działania. Prawda jest jednak taka, że każdy organizm potrzebuje regeneracji i odpoczynku. Miło być niezastąpionym, ale jeszcze lepiej razem świętować wspólnie wypracowany sukces. Dlatego podziel się zadaniami, nie bierz wszystkiego na swoje barki, a odzyskany czas poświęć na coś, co pomoże odzyskać energię. To może być długi spacer, czas spędzony tylko z bliską osobą, kilkudniowy wyjazd.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron Chow Mein z kurczakiem

Horoskop Chiński 2022 owca House of Asia

OWCA (yang)
Osoba urodzona w roku Owcy jest z natury spokojna, cicha, pełna rezerwy. Woli przyglądać się światu, stojąc z boku. Nie ryzykuje, nie działa pod wpływem impulsu. I to się sprawdza. Twoje ostrożne i przemyślane postępowanie przyda się teraz najbliższym. W nadchodzącym roku pojawi się kilka pomysłów, które trzeba będzie rozważyć. Otwarcie przedstaw swoje przemyślenia na ten temat, bez względu na konsekwencje. Nawet jeśli ktoś początkowo uzna, że go krytykujesz lub spowalniasz podjęcie decyzji, potem będzie ci wdzięczny.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Makaron po kantońsku z kurczakiem

Horoskop Chiński 2022 małpa House of Asia

MAŁPA (hou)
Poczucie humoru i nietuzinkowa osobowość zapewniają ci popularność w towarzystwie. Wokół ciebie zawsze jest wianuszek ludzi. Rozejrzyj się, może w tym gronie znajduje się ktoś szczególnie zainteresowany bliższą znajomością i czeka tylko na sygnał z twojej strony. W pracy wykorzystaj swoją wrodzoną zdolność do nauki. To dobry rok na zdobywanie nowych umiejętności. Poświęć go na kurs języka obcego lub inne dodatkowe szkolenia. Zwierzchnicy w pracy docenią taką inicjatywę z twojej strony, a ty wreszcie poczujesz, że masz przed sobą ciekawe wyzwania i rozwijasz się.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak z makaronem Chow Mein w sosie z czarnego pieprzu

Horoskop Chiński 2022 kogut House of Asia

KOGUT (ji)
Jaki jest twój ukryty talent? Pora zadać sobie to pytanie, ponieważ w roku Tygrysa warto inwestować w swoje najmocniejsze strony, zamiast szczegółowo piętnować niedostatki. Nie myśl już zatem o tym, czego nie umiesz, tylko skup się na wzmocnieniu tego, co wychodzi ci najlepiej. Zyskaj w tym perfekcję! Do realizacji takiego marzenia nie potrzeba wiele wysiłku, masz je na wyciągnięcie ręki. Pod koniec roku z dumą zauważysz, jak wiele udało się poprawić niedużym nakładem sił. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi dotyczącej talentu, poproś przyjaciół, by wskazali twoje mocne strony, i podążaj tym tropem.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w cieście kokosowym z sosem chili

Horoskop Chiński 2022 pies House of Asia

PIES (gou)
Jak podpowiada chiński horoskop, wiele uwagi poświęcasz innym ludziom. Dbasz o nich, troszczysz się, wspierasz. To wspaniała cecha, ale sprawia, że inni mogą próbować wykorzystać twoje zaangażowanie. Zastanów się czy nadal chcesz działać bezinteresownie. Czy dalej chcesz pomagać zawsze i wszystkim. Czy nie lepiej skupić się na tych, którzy robią też coś dla ciebie? Rok Tygrysa to idealny czas na analizę otoczenia, w którym się znajdujesz, i weryfikację twojej pozycji, a także na nowe ustalenia w gronie przyjaciół i znajomych. Jeśli ty tego nie zaczniesz, nic się nie zmieni.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Kurczak w sosie miodowo-czosnkowym

Horoskop Chiński 2022 świnia House of Asia

ŚWINIA (zhu)
Odzyskaj spokój i wewnętrzną równowagę. Pomoże ci w tym kontakt z naturą. Dzięki niemu powrócą uważność i koncentracja. Kiedy zapanujesz nad chaosem informacyjnym w głowie, poprawi się również jakość snu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani mnóstwem informacji, a osoby urodzone w roku Świni źle znoszą wielowątkowość, czyli popularny multitasking. Warto zwolnić trochę tempo, by poświęcić więcej uwagi drobiazgom. Krok po kroku zajmij się sukcesywnym realizowaniem zadań w pracy, spełnianiem danych obietnic danych w życiu prywatnym. Zobaczysz, że minie to obezwładniające uczucie, że nie sposób zdążyć ze wszystkim.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Bao Bao, czyli azjatycka kanapka z kurczakiem Hoisin

Horoskop Chiński 2022 szczur House of Asia

SZCZUR (shu)
Masz zdolności przywódcze i jesteś urodzonym liderem, ale… poczekaj aż inni to zauważą. Narzucanie innym własnego zdania nie przyniesie oczekiwanego efektu. Cierpliwości, jeszcze przyjdzie czas, że współpracownicy zwrócą się do ciebie z prośbą o radę. Podobnie będzie z członkami rodziny. Nim to się jednak stanie, dwa razy pomyśl, zanim powiesz głośno swoje zdanie. Milczenie jest złotem. Szczególnie, że masz tendencję do tego, by nie owijać w bawełnę. Tymczasem w tym roku pojawi się kilka spraw wymagających dyplomacji i ostrożnego doboru słów.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Wegetariański makaron Chow Mein z grzybami Mun

Horoskop Chiński 2022 bawół House of Asia

BAWÓŁ (niu)
Miłość zawładnie twoim sercem. Silne poczucie bezpieczeństwa, przywiązania, bezgranicznej akceptacji drugiej osoby. Napawaj się tym i czerp energię, dzięki której nawet trudne dni w pracy miną szybciej i w mgnieniu oka o nich zapomnisz. Znowu uwierzysz, że jesteś dla kogoś numerem jeden i tylko to będzie się liczyć. Uważaj, by ta nowa relacja nie oddaliła cię od przyjaciół. Niektórzy będą zaniepokojeni nową sytuacją. Doceń ich troskę, podziękuj za zainteresowanie i zorganizuj spotkanie w szerszym gronie, by wszyscy mogli się poznać.

Kulinarna inspiracja na ten rok: Zupa z czerwonej soczewicy z mleczkiem kokosowym

Wszystkie aktualności

NASZE MARKI