Chiński Horoskop 2024 rok Smoka House of Asia

Horoskop Chiński 2024 – Co przyniesie Ci rok Smoka?

Astrologiczny rok Smoka rozpocznie się 10 lutego 2024 r., zwiastując szczęście i pomyślność osobom, którym patronuje ten znak. Pozostałe symbole wymienione w horoskopie chińskim również będą pod wpływem wyjątkowej mocy Smoka. Sprawdź swoją przepowiednię na najbliższy rok i dowiedz się, co jest ci pisane.

Chińskie znaki zodiaku przypisane są do zmian kalendarza księżycowego. Zmieniają się w cyklu 12-letnim. Każdy rok ma swojego zwierzęcego patrona. On z kolei powiązany jest z jednym z pięciu elementów: drewno, ogień, ziemia, metal i woda. W najbliższym czasie czeka nas panowanie Drewnianego Smoka. Będzie trzymał pieczę nad losem wszystkich pozostałych symboli od 10 lutego 2024 r. aż do 28 stycznia 2025 r. Będzie to czas, w którym siła i charyzma Smoka wpływać będzie na działania wszystkich znaków chińskiego zodiaku. Czego możemy się spodziewać? Spokoju, porządku i bezpieczeństwa. Smok nie ulega schematom i często wybiera nieszablonowe rozwiązania. Służy pomocą, godzi zwaśnionych, stoi na straży reguł i zasad. To oznacza, że sprawy, które ciągnęły się latami, trwające konflikty, rozpoczęte procesy, będą miały swój finał w Roku Smoka. Dobroczynne działanie Smoka dotyczyć będzie wielu aspektów życia pozostałych symboli. Jego magnetyzm wpłynie na poszukujących szczęścia w miłości. Odwaga Smoka wzmocni tych, którzy szukają pracy lub pną się po szczeblach kariery. Siła chińskiego Smoka pomoże zachować zdrowie.


 

Jeśli nie wiesz, który znak zodiaku chińskiego przypisany jest do twojej daty urodzenia, skorzystaj z naszego kalkulatora. Potem sprawdź przepowiednię na 2024 r. – Rok Smoka.

Horoskop Chiński 2022 smok House of Asia

SMOK (long)

To idealny rok na inwestycje na wszelkich płaszczyznach. Jeśli od pewnego czasu myślisz o zmianie pracy, teraz jest na to dobry czas. Zyskasz nawet więcej, niż się spodziewasz. Reguły obowiązujące w nowej firmie pozytywnie cię zaskoczą. Twój entuzjazm i wewnętrzna siła pomogą we współpracy z nowymi osobami. W miłości też czeka cię pomyślność i szczęście. Odnajdziesz wreszcie spokój i harmonię w relacji z drugą osobą. Czas spędzany wspólnie będzie równie niezwykły dla was obojga. W drugiej połowie roku poświęć więcej uwagi swojemu zdrowiu. Zrób badania kontrolne i posłuchaj zaleceń lekarza, by uniknąć długofalowych problemów. Dzięki temu końcówka roku upłynie pod znakiem egzotycznych dalekich podróży.

Chińskie motto na Rok Smoka
Bądź jak woda – przystosowuje się do każdego naczynia, a może zniszczyć skałę.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Chow Mein z kurczakiem w paście miodowo-czosnkowej

 

Horoskop Chiński 2022 wąż House of Asia

WĄŻ (she)

W najbliższych miesiącach przyda się twoja zdolność do strategicznego planowania i dostosowywania się do nowych okoliczności, bowiem czeka cię sporo zmian. Zaufaj swojej intuicji przy dokonywaniu ważnych wyborów, a wszystko skończy się dobrze. Nie bez znaczenia będą znajomości zawarte w pierwszej połowie roku, jak i przyjaźnie, które pielęgnujesz od lat. Teraz zaprocentują, dając ci poczucie sprawczości i umożliwiając realizację planów. Bądź dobrej myśli i nie poddawaj się, gdy nadejdzie trudniejszy okres. Wsparcie zodiakalnego Smoka, który symbolizuje transformację i odkrywanie nowych dróg, pomoże ci znaleźć właściwe rozwiązanie problemu. Możesz też liczyć na pomoc najbliższych. Uważnie słuchaj rad Koguta i Owcy – od lat trzymają za ciebie kciuki i dobrze ci życzą.

Chińskie motto na Rok Smoka
Na drzewie dobrych intencji jest wiele kwiatów, lecz mało owoców

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Kurczak w sosie Teriyaki

Horoskop Chiński 2022 koń House of Asia

KOŃ (ma)

Pora zwolnić tempo i rozważniej dobierać sprawy, w które się angażujesz. Pamiętaj, że potencjał życiowej energii też ma swoje granice i jeśli trochę nie odpuścisz, podupadniesz na zdrowiu. Lepiej zrobić mniej, za to z pełnym zaangażowaniem. Twoi zwierzchnicy też to docenią, bo poprawi się jakość realizowanych projektów. Odzyskany czas poświęć najbliższym i przyjaciołom. Wróć do swoich pasji i marzeń. Przypomnij sobie niezrealizowane dotąd pomysły. Skup się na swoich pragnieniach i marzeniach. Będziesz zaskoczony ile satysfakcji daje inwestowanie we własny rozwój. To mogą być zajęcia plastyczne albo coś związanego z ruchem – taniec, joga, wszelkie dyscypliny sportowe. Dzięki takiej mentalno-fizycznej przemianie poczujesz jeszcze większy przypływ sił i mocy sprawczej, który poniesie cię w kolejnych latach.

Chińskie motto na Rok Smoka
Wybierz sobie zawód, który lubisz, a nigdy nie będziesz zmęczony.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Makaron z chrupiącym chili i słodkim sosem sojowym

Horoskop Chiński 2022 owca House of Asia

OWCA (yang)

Już czas wyjść z cienia i przejąć stery. Wycofana z natury Owca przy wsparciu zodiakalnego Smoka ma szansę wreszcie zawalczyć o swoje. Nie bój się nowych wyzwań i odważnie patrz w przyszłość, czeka cię bowiem wiele zmian. Będzie się działo dużo i intensywnie, ale najpierw musisz zrobić pierwszy krok. Bez niego proces pozytywnych zmian nie rozpocznie się. Pamiętaj, że masz w pobliżu ludzi, na których możesz liczyć. Śmiało proś ich o pomoc, pytaj o opinię, korzystaj z ich wiedzy. Będą szczęśliwi, że są dla ciebie ważni i liczysz się z ich zdaniem. W Roku Smoka umocni się wiele twoich przyjaźni, a ty zyskasz pewność, że otaczasz się właściwymi ludźmi. Dotyczy to również członków rodziny, którzy wyjdą z ciekawą inicjatywą, która bardzo cię zaskoczy.

Chińskie motto na Rok Smoka
Nie przegap okazji. Czas się nie powtórzy.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Smażony ryż z warzywami po chińsku

Horoskop Chiński 2022 małpa House of Asia

MAŁPA (hou)

W nadchodzącym Roku Smoka obudzi się twoja romantyczna dusza. Zapragniesz usłyszeć zapewnienia o miłości, wierności, oddaniu. Jeśli jesteś już w związku, będzie to czas wzmocnienia więzi i podsycania erotycznego magnetyzmu. Wspólnie spędzony czas stanie się źródłem satysfakcji i wewnętrznego spokoju, bowiem nie ma nic piękniejszego niż oparcie i zrozumienie drugiej osoby. Pomyśl o tym, by wykorzystać tę dobrą atmosferę do omówienia najważniejszych kwestii w waszym związku. Także tych, które dotyczą finansów. One bowiem wymagają aktualnie uwagi i dopracowania. Jeśli jesteś Małpą, która nie spotkała jeszcze swojej drugiej połówki, wybierz się w podróż. To nie musi być wcale wycieczka zagraniczna, wiele ciekawych miejsc i wyjątkowych ludzi odnajdziesz w Polsce.

Chińskie motto na Rok Smoka
Kto pyta, jest głupcem pięć minut. Kto nie pyta, pozostaje nim całe życie.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Makaron Mie gniazda z Bulgogi

Horoskop Chiński 2022 kogut House of Asia

KOGUT (ji)

Już czas zakończyć rodzinne konflikty. W Roku Smoka ludzie będą bardziej skłonni do ugody. Wykorzystaj to i skontaktuj się z tymi, których od lat unikasz. Być może czekają cię trudne rozmowy, ale finalnie wyjaśnicie sobie wzajemne animozje i dojdziecie do porozumienia. To będzie nowe rozdanie kart w waszej rodzinie. Odkryjecie siłę, która płynie z oparcia w grupie. W pracy czekają cię wyzwania związane ze zmianą zakresu obowiązków. Skup się podczas negocjacji z szefostwem i uważnie dobieraj argumenty, a twoja praca stanie się o wiele ciekawsza. Zostanie doceniona twoja dokładność, drobiazgowość i terminowość. Szybko zyskasz pozycję lidera w zespole.

Chińskie motto na Rok Smoka
Gdy nie masz nic do ofiarowania, podaruj uśmiech.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Błyskawiczny makaron Bulgogi

Horoskop Chiński 2022 pies House of Asia

PIES (gou)

Uważaj, by nie powiedzieć czegoś, co zniszczy wieloletnią przyjaźń. Zastanów się dwa razy, nim kogoś skrytykujesz. Właściwie oceń sytuację i poświęć chwilę na przemyślenie argumentów obu stron. Nie daj się ponieść emocjom, a wszyscy dobrze na tym wyjdziecie. Twoja przyjacielska i pogodna natura zostanie wystawiona na próbę, ale wyjdziesz z niej zwycięsko. Po czasie dostrzeżesz, że ustąpienie o krok było mądrym posunięciem. Rok Smoka to wyjątkowy czas, w którym możesz zatroszczyć się bardziej o swój dom. Rozpocznij wreszcie planowany remont lub rozejrzyj się za nowym lokum. Pora pomyśleć o tym, by wykorzystać oszczędności i zadbać o swoje bezpieczeństwo, poprawić komfort życia. Inwestycje poczynione w Roku Smoka mają duże szanse powodzenia.

Chińskie motto na Rok Smoka
Aby kochać psim sercem, trzeba patrzeć boskimi oczami.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Domowe kimchi – przysmak z Korei Praktykulinarni

Horoskop Chiński 2022 świnia House of Asia

ŚWINIA (zhu)

Twój los odmieni się dopiero w połowie roku. Do tego czasu postępuj ostrożnie, nie podejmuj ważnych finansowych wyzwań, nie działaj pochopnie. Poznasz ludzi, którzy będą chcieli przekonać cię do inwestowania, ale lepiej wstrzymaj się z tym na razie. Skup się na swojej pracy, przeanalizuj, co możesz usprawnić, przyspieszyć. Dzięki twoim pomysłom praca całego zespołu może ulec poprawie, a i ty na tym zyskasz. Zwierzchnicy zaproponują ci awans. Uwierz w siebie i podejmij to wyzwanie. Dzięki wyższym zarobkom w drugiej połowie roku będziesz mieć możliwość, by pomyśleć o inwestowaniu raz jeszcze, ale już w nowych okolicznościach i bez ryzyka. Ten rok upłynie pod znakiem licznych przemyśleń na temat sytuacji materialnej, zawodowej, a wreszcie i uczuciowej.

Chińskie motto na Rok Smoka
Człowiek całe życie prześpi, jeśli wierzy w swoje sny.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Ramen z kurczakiem

Horoskop Chiński 2022 szczur House of Asia

SZCZUR (shu)

Grunt to znaleźć coś, co da ci energię do działania. Wyraźnie potrzebujesz zmian i jesteś na nie gotowy. Cały szkopuł w tym, by obrać właściwy kierunek. Pomogą ci w tym rozmowy z bliskimi i przyjaciółmi. Oni znają cię najlepiej i doskonale potrafią opisać twój ukryty potencjał. Ciekawe podpowiedzi usłyszysz również od swoich współpracowników, którzy oceniają cię na niwie zawodowej. Na bazie zebranych opinii zbudujesz nowy obraz siebie i pomału zaczniesz go kolorować. Nie spiesz się, niech to będą przemyślane i trwałe zmiany. Gwałtowne rewolucje nikomu nie służą. Na końcu tej drogi może czekać cię zmiana branży lub otwarcie własnej firmy. W Roku Smoka tego rodzaju decyzje podejmie wiele osób, z dobrym skutkiem. Bądź zatem dobrej myśli i zacznij szukać swojej nowej ścieżki rozwoju.

Chińskie motto na Rok Smoka
Jeśli spędzisz zbyt wiele czasu, myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Sajgonki z mięsem i makaronem ryżowym

Horoskop Chiński 2022 bawół House of Asia

BAWÓŁ (niu)

Zerknij na listę noworocznych postanowień z ubiegłego roku… Zostało jeszcze coś do zrealizowania? Rok Smoka to dobry czas, by działać, zmieniać siebie i świat wokół. Nie martw się, znajdziesz na to nowe pokłady motywacji i energii. Masz dużo wewnętrznej siły, ale nie do końca zdajesz sobie sprawę z jej mocy sprawczej. Często jesteś oparciem dla innych, uwierz, że sobie też możesz pomóc. Nie oczekuj szybkich czy nierealnych efektów. Odkreślaj na swojej liście małe cele. Nim się obejrzysz, krok po kroku dojdziesz tam, gdzie chcesz. W chwilach zwątpienia szukaj wsparcia u Psa lub Królika. Oni też przeszli podobną metamorfozę.

Chińskie motto na Rok Smoka
Naucz się chodzić, zanim zaczniesz biegać.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Makaron Chow Mein z kurczakiem

 

Horoskop Chiński 2022 tygrys House of Asia

Tygrys(hu)

Przedefiniowanie – to słowo najlepiej oddaje nadchodzące miesiące Roku Smoka, w którym od nowa poukładasz życiowe priorytety. Czeka cię wiele niespodzianek i trudnych sytuacji. Każda z nich wpłynie na inne postrzeganie świata. Będzie się działo. Tygrysy skupione na karierze docenią uroki życia rodzinnego. Tygrysy udomowione zapragną bujnego życia towarzyskiego. Tygrysy żyjące w pojedynkę zaczną szukać bliskiej relacji. To, co niesie radość, bezpieczeństwo i spokój zostanie na nowo określone i zdefiniowane. Po Roku Smoka będziesz zupełnie inną osobą, mądrzejszą o liczne doświadczenia i własne wnioski.

Chińskie motto na Rok Smoka
Czas kosztuje złoto, ale i za złoto czasu nie kupisz.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Tajska zupa z krewetkami i żółtym curry

Horoskop Chiński 2022 królik House of Asia

KRÓLIK (tu)
Twoja wytrwałość i zaangażowanie zostaną docenione. Pomysł na połączenie pracy i podróżowania może zaowocować nowymi zleceniami. Małe rzeczy, które sukcesywnie były przygotowywane przez lata, teraz okażą się bardzo przydatne. Oto nagroda za dotychczasową mrówczą pracę. Nowy kierunek może mieć związek z pracą zawodową lub hobby, ale jedno jest pewne – da ci dużo satysfakcji. W realizacji projektu pomoże bliska osoba, którą darzysz miłością i bezgranicznym zaufaniem. Razem zbudujecie coś, co poprawi waszą sytuację finansową i pozwoli śmielej myśleć o przyszłości. Ten przełomowy Rok Smoka zapamiętacie na całe życie.

Chińskie motto na Rok Smoka
Gdy odległość sprawdza siłę konia, czas ujawnia charakter człowieka.

Najlepsze chińskie danie dla Ciebie to: Zupa miso

Wróć do poprzedniej strony

Oceń, aby doradzić innym!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia: 4.9 / 5. Ilość głosów: 18

Jeszcze nikt nie ocenił przepisu.

PRODUKTY POWIĄZANE

 
Nowość
Bestseller
Makaron Chow Mein 250g House of Asia

Makaron Chow Mein 250g

Nowość
Bestseller
Makaron Mie 250g House of Asia

Makaron Mie 250g

Nowość
Bestseller
Sos sojowy jasny 150ml House of Asia

Sos sojowy jasny 150ml

Nowość
Bestseller
Sos sojowy ciemny 150 ml House of Asia

Sos sojowy ciemny 150ml

Nowość
Bestseller
Grzyby Shiitake 30g House of Asia

Grzyby Shiitake 30g

Nowość
Bestseller
Grzyby Mun krojone 30g House of Asia

Grzyby Mun krojone 30g

NASZE MARKI